e-mail: gowana@wp.pl tel.: 18 3 518 518; 600 44 70 42

Gospodarstwo Agroturystyczne dla dzieci

Noclegi w Beskidzie Niskim

Beskid Niski należy do najdzikszych pasm górskich w naszym kraju. Góry w Beskidzie Niskim są niskie i łagodne tylko nieliczne szczyty, grzbiety są bardziej strome. Piękno Beskidu Niskiego  to poza górami malownicze doliny, olbrzymie przestrzenie dzikiej przyrody.

Jeśli poszukują Państwo spokojnego miejsca na aktywny wypoczynek w górach to gorąco zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego. Oferujemy Noclegi w Beskidzie Niskim po atrakcyjnych cenach.

Do Państwa dyspozycji przeznaczone są komfortowe pokoje 2, 3 i 4 osobowe. Nasze gospodarstwo agroturystyczne dysponuje 15-ma miejscami do noclegu.

  • agroturystyka-beskid-niski.jpg
  • agroturystyka-beskidy.jpg
  • beskid-niski-agroturystykai.jpg
  • beskid-niski-noclegi.jpg
  • beskidy-agroturystyka.jpg
  • beskidy-noclegi.jpg
  • beskidy-tanie-noclegi.jpg
  • noclegi-beskid-niski.jpg
  • noclegi-beskidy.jpg
  • pokoje-beskidy.jpg

Gospodarstwo Agroturystyczne "Rokosz" - zapraszamy!

 ferie w górach z dziećmi

 

     

Ferie w górach z dziećmi

Nie lubisz tłoczyć się w hałaśliwych, przepełnionych ośrodkach wczasowych?   Nie rezygnuj z wyjazdu w góry z rodziną i dziećmi!   Zapraszamy do spokojnej, górskiej miejscowości w Beskidzie Niskim.

 

Warto wybrać się na ferie zimowe do Ropicy Górnej                              ferie w gorach z dziecmi

Ferie zimowe z dziećmi w Beskidach to wiele atrakcji dla każdego. Ferie kojarzą się z górami, szaleństwem na śniegu oraz jazdą na nartach i snowboardzie po białych stokach Magury Małastowej, Sękowej, Wirchnia, Smerekowiec.
Stok Magury Małostowskiej jest jednym z najdłuższych stoków narciarskich w południowo-wschodniej Polsce.

Ferie zimowe to odpowiedni czas, aby odpocząć od szkoły, pracy i wszystkich innych obowiązków. To idealna pora, aby poleniuchować i spędzić czas wspólnie z najbliższymi. To nie tylko dwa tygodnie odpoczynku od szkoły, ale także okazja dla rodziców, aby trochę więcej czasu spędzić ze swoimi dziećmi.

Zimowa aura oferuje zjeżdżanie na nartach, sankach, lepienie bałwana, wojnę na śnieżki. Świeże górskie powietrze, przyjazna, radosna atmosfera, wspólne spacery i sporty zimowe budują rodzinne więzi.

W dzisiejszych czasach, kiedy wszyscy są zabiegani i brakuje czasu dla najbliższych - spokojny i beztroski rodzinny wypoczynek w górach dla każdego dziecka, które spędziło ferie w górach, może okazać się jednym z najlepszych okresów dzieciństwa.

Przyjedź z całą rodziną i dziećmi do nas do Ropicy Górnej!  Zapraszamy!

Gospodarstwo Agroturystyczne "Rokosz"

 

 

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI

Uzdrowisko Wapienne

Magurski Park Narodowy

Szlak Architektury Drewnianej Beskid Niski

Uzdrowisko Wysowa