e-mail: gowana@wp.pl tel.: 18 3 518 518; 600 44 70 42

Gospodarstwo Agroturystyczne dla dzieci

Noclegi w Beskidzie Niskim

Beskid Niski należy do najdzikszych pasm górskich w naszym kraju. Góry w Beskidzie Niskim są niskie i łagodne tylko nieliczne szczyty, grzbiety są bardziej strome. Piękno Beskidu Niskiego  to poza górami malownicze doliny, olbrzymie przestrzenie dzikiej przyrody.

Jeśli poszukują Państwo spokojnego miejsca na aktywny wypoczynek w górach to gorąco zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego. Oferujemy Noclegi w Beskidzie Niskim po atrakcyjnych cenach.

Do Państwa dyspozycji przeznaczone są komfortowe pokoje 2, 3 i 4 osobowe. Nasze gospodarstwo agroturystyczne dysponuje 15-ma miejscami do noclegu.

  • agroturystyka-beskid-niski.jpg
  • agroturystyka-beskidy.jpg
  • beskid-niski-agroturystykai.jpg
  • beskid-niski-noclegi.jpg
  • beskidy-agroturystyka.jpg
  • beskidy-noclegi.jpg
  • beskidy-tanie-noclegi.jpg
  • noclegi-beskid-niski.jpg
  • noclegi-beskidy.jpg
  • pokoje-beskidy.jpg

Gospodarstwo Agroturystyczne "Rokosz" - zapraszamy!

beskidy jesienią

 Beskidy Jesienią

 Pierwszy dzień jesieni kalendarzowej jest niezmienny i zaczyna się zawsze 23 września. W ostatni weekend października w niedzielę  w nocy przestawiamy czas w zegarkach do tyłu - z godziny 3.00 na 2.00.

Zapraszamy do jesiennego wędrowania po Beskidzie Niskim.

 To ostatnie "dzikie" góry w Polsce, to magiczna kraina łagodności…

 

   

Beskid Niski to ostatnie "dzikie" góry w Polsce, to magiczna kraina łagodności…

Przemierzając szlaki turystyczne możemy rozkoszować się ciszą i spokojem jesiennej przyrody. Wędrowanie przez naturalne, dzikie tereny sprawia turystą wiele satysfakcji i radości. Tu można podziwiać drewniane cerkwie, przydrożne krzyże i kapliczki a także opuszczone wsie - ślady kultury łemkowskiej. Wielka Bitwa Gorlicka porozrzucała po wzgórzach cmentarze z I wojny światowej - prawdziwe perełki architektury, budowane przez wybitnych architektów. Powiew jesiennego wiatru wspomina konfederatów barskich. Łagodne krajobrazy napawają jesienną nostalgią i refleksją. Magurski Park Narodowy zaprasza do zwiedzania rezerwatów przyrody. W Gorlicach można spotkać siedziącego na ławeczce Ignacego Łukasiewicza, który zapalił pierwszą na świecie lampę naftową. Któż dziś o tym pamięta? Szlaki turystyczne, rowerowe i tematyczne zapraszają do ciągłego odkrywania tajemnic Beskidu Niskiego. Utrudzeni wędrowaniem możemy odpocząć i zregenerować siły w kurortach Wapienne i Wysowa. Tu Każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Zapraszamy do Ropicy Górnej!  Agroturystyka Beskidy! 

Gospodarstwo Agroturystyczne "Rokosz"

 

 

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI

Uzdrowisko Wapienne

Magurski Park Narodowy

Szlak Architektury Drewnianej Beskid Niski

Uzdrowisko Wysowa