e-mail: gowana@wp.pl tel.: 18 3 518 518; 600 44 70 42

Gospodarstwo Agroturystyczne dla dzieci

Noclegi w Beskidzie Niskim

Beskid Niski należy do najdzikszych pasm górskich w naszym kraju. Góry w Beskidzie Niskim są niskie i łagodne tylko nieliczne szczyty, grzbiety są bardziej strome. Piękno Beskidu Niskiego  to poza górami malownicze doliny, olbrzymie przestrzenie dzikiej przyrody.

Jeśli poszukują Państwo spokojnego miejsca na aktywny wypoczynek w górach to gorąco zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego. Oferujemy Noclegi w Beskidzie Niskim po atrakcyjnych cenach.

Do Państwa dyspozycji przeznaczone są komfortowe pokoje 2, 3 i 4 osobowe. Nasze gospodarstwo agroturystyczne dysponuje 15-ma miejscami do noclegu.

  • agroturystyka-beskid-niski.jpg
  • agroturystyka-beskidy.jpg
  • beskid-niski-agroturystykai.jpg
  • beskid-niski-noclegi.jpg
  • beskidy-agroturystyka.jpg
  • beskidy-noclegi.jpg
  • beskidy-tanie-noclegi.jpg
  • noclegi-beskid-niski.jpg
  • noclegi-beskidy.jpg
  • pokoje-beskidy.jpg

Gospodarstwo Agroturystyczne "Rokosz" - zapraszamy!

noclegi Gorlice i okolice  

 

 Noclegi Gorlice i okolice - 10 min od Centrum Gorlic!

        Gospodarstwo Agroturystyczne "Rokosz"

                    gorąco zapraszamy!

 

Nocowanie blisko Gorlic, z dala od miejskiego zgiełku jest możliwe! Tylko 10 km dzieli Centrum Gorlic od Gospodarstwa Agroturystycznego "Rokosz" gdzie czekają na Ciebie przytulne i wygodnie pokoje z łazienkami w domu przeznaczonym wyłącznie dla Gości.


Ropica Górna
to idealna lokalizacja, przy trasie 977 na Konieczna, prosty dojazd, bliskość lasu i górskiej rzeki, można cieszyć się wspaniałym widokami Beskidu Niskiego. Przed domem znajduje się parking samochodowy dla gości. Za domem znajduje się plac zabaw dla dzieci gdzie można spędzić czas na świeżym powietrzu. Można też skorzystać z aktywnego ruchu na świeżym powietrzu: nordic walking, bieganie, jazda na rowerze. A co oferuje miasto? Kierowcy w Gorlicach nie muszą już szukać parkometrów by zaplacić za parking, już jest bezpłatna aplikacja na smartfony! :-))) Gorlice to jedna wielka strefa płatnego parkowania! To także wielkomiejski zgiełk, hałas i powietrze pachnące spalinami. A u nas można wyciszyć się i odpocząć po ciężkim dniu pracy.

Zapraszamy! Noclegi Beskid Niski - Noclegi Gorlice i okolice.

Gospodarstwo Agroturystyczne "Rokosz"

Ropica Górna 55

 

.

 

 

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI

 

Uzdrowisko Wapienne

Magurski Park Narodowy

Szlak Architektury Drewnianej Beskid Niski

Uzdrowisko Wysowa